Oefenprogramma jeugd zaterdag, 15 mei 2021

[GROUP_IMAGE]


Voorbereidingen nieuwe seizoen in volle gang!

 

Je zou het bijna vergeten, maar het huidige "seizoen" sluipt al naar het eind toe. We hebben er alle vertrouwen in dat eind augustus weer échte wedstrijden gespeeld kunnen worden. Daarom beginnen we vroeg met de voorbereidingen voor volgend seizoen. Het samenstellen van de teams is een belangrijk onderdeel daarvan.

 

Daarom organiseert SV Gouda minstens twee " proefzaterdagen". De eerste is op zaterdag, 15 mei aanstaande. We gebruiken de proefwedstrijden om uiteindelijk tot de definitieve samenstelling van de teams te komen. In het overzicht hieronder kun je zien wanneer je zaterdag, 15 mei verwacht wordt. Ook zijn alle groepen op leeftijdcategorie vermeld. 

 

Nog even een paar belangrijke dingen:

  • de kinderen van de Voetbalschool (VBS) voor komend seizoen staan nog niet in onderstaande lijst
  • ben je al zeker dat je komend seizoen gaat stoppen met voetbal; l aat dit dan zo snel mogelijk weten! Dan kunnen we bij de indelingen daar al rekening mee houden
  • sta jij (of uw zoon/dochter) niet op één van onderstaande lijsten en zou dat wel moeten, stuur dan snel een berichtje naar svgoudajeugd@gmail.com 

 

Iedereen graag tot zaterdag, 15 mei!

 

SV Gouda | Jeugdcommissie en Jeugdopleidingen

 


 

   De veldindeling en speeltijden voor zaterdag, 15 mei 2021

 

aanvang tot teams veld veldgrootte opmerking
09:00 10:00 JO8 Veld 3 (voor-links) kwart  
09:00 10:00 JO9 Veld 3 (voor-rechts) kwart  
09:00 10:10 JO10 Veld 3 (achter) half 3 teams, 3 wedstrijden van 20 min
09:00 10:10 JO11 Veld 2 (achter) half  
09:00 10:10 JO12 Veld 2 (voor) half  
10:00 11:15 MO15 en MO17 Veld 1 heel  
10:15 11:25 JO13 Veld 3 heel  
10:15 12:00 JO15 Veld 2 heel 3 teams, 3 wedstrijden van 30 min
11:30 13:00 JO17 Veld 3 heel  
11:30 13:15 JO19 Veld 1 heel  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  De jeugdleden per leeftijdcategorie

JO-08 JO-09 JO-10 JO-11

Jong de, Aiden

Esterik, Mphile van

Kraal de, Siebe

Thaddeus, Shane 

Crans, Corijn 

Nozouzi, Enrique 

Fraeyhoven, Giuliano

Moons, Bram Timo

Elsinga, Jens 

Huut, Joshua van

Schermers, Morris 

Spaan, Thom

Jong, Boris de 

Janssen, Stan 

Tighadouini, Imran 

Bont de, Joa

Mariami, Nuri el

Hoogendoorn, Nino

Sophia, Jaylissio

Jong, Roan de

Oeveren, Stef van

Middelkoop, Stenn

Graaf, Koen de

Middelkoop, Thom

Salm, Tibbe

Mikkers, Rens

Wools, Yaro

Boheemen van, Minne

Otten, Juda

Stalder, Fernon

Terwen, Ruben

Pensers, Sam

Rolvink, Thijmen

Hegedus, Rayan

Theisens, Marley 

Nijs de, Lieke

Dool, Luka van den 

Becker, Iseran 

Knegt de , Gijs 

Wolf, Marcus 

Meteren, Max van 

Hofstede, Tim 

Ritman, Silvijn Axel 

Eijk, Roan van 

Versloot, Mees 

Afarmach, Safouan 

Kuijf, Lucas 

Bellechhab, Maysa 

Sakko, Jasmijn 

Lemdaghri, Ayman 

Zorgman, Lente 

Azaaj, Safaun 

Graaf, Eva de 

Metselaar, Thomas 

Halvemaan, Jimmy 

Kuric, Mak 

Bremmer, Floris 

Jansen, Mart 

Middelkoop, Fiene

Boheemen, Sam van

Walhout, Sieb 

Wendt, Jesse 

Korte, Siem de 

Marelis, Roan

Khachatrian, Erik Gor 

Winckelmolen, Scott 

Mouw, Benjamin 

Pruissen, Levi van 

Verwey, Twan 

Aarnoudse, Hidde 

Dissel, Tijn van 

Knoester, Tijn

Graaf, Luuk de 

Schermers, Anneke 

Meyerink, Mart 

Mariami, Rayan el 

Nintimga, Gerben 

Jong, Logan de 

Vermeulen, Ties 

Bremmer, Sam

JO-12 JO-13 JO-15 JO-17
Gennip, Tibbe van 

Knegt, Sil de

Hol, Sverre 

Yougzhi, Tarik el 

Zallali, Yassine 

Dilber, Antonio 

Keers, Thijmen 

Bellechhab, Adam 

Lobregt, Mart

Catalan-Abarca, Emilio 

Oosten, Nils van 

Boulayoune, Noufal 

Brinkert, Levi

Stalder, James 

Vergeer, Martijn 

Kaub, Martin 

Mikkers, Tijn 

Vreede, Sem de 

Liefhebber, Ravi 

Haan, Lieuwe de 

Rolvink, Quinten

Mousaoui, Mohamed Amin al 

Jong, Sven de

Velzen, Jasper van 

Smit, Jayvano 

Prins, Jasper

Hak, Jens 

Vermeulen, Sijm 

Verwaal, Sven 

Malah, Adam 

Dros, Sven 

Aalbers, Mart 

Madraz, Rayane 

Keers, Ruben 

Bruinsma, Jelte 

Ridderbos, Florian 

Spijkstra, Sam 

Hoogerbrug, Mels 

Sakko, Thijmen 

Eijk, Jens van 

Brink, Jochem

Heijden, Finn van der 

Latmi, Noureddine 

Lambooij, Chris

Bos, Juss 

Liefhebber, Storm 

Bouwsma, Jille 

Douiri, Nassim 

Acem, Sami 

Khouaki, Hamza

Yachou, Youssef

Baali, Nizar

Chahi, Anouar

Vianen, Timo

Gayadin, Dishano

Limahelu, Daniel Alexander

Tol, Mark van

Reschad, Ezekial

Teerds, Duncan

Crans, Kylan

Lubken, Ravi Frans

Achebani, Othman

Bouaouad, Zakaria

Lobregt, Teunis

Halvemaan, Stacey

Alberts, Jelano

Walhout, Douwe

Wijnandts, Jerre

Hegedus, Adam von

Benschop, Jorn

Dilber, Mateo

Nennie, Daan de

Khouakhi, Safwan

Kreuk, Gideon

Gennip, Joachim van

Verkerk, Sjoerd

Oosten, Kay van

Sijrier, Luuk

Tokmuc, Semih

Hoeven van, Quinten

Nederveen, Thomas

Bouazati, Younes

El Gao, Jianmin

Eijk, Rick van

Levering, Boaz

Gier, Pascal de

Ouderkerken, Jurre

Knegt, Sem de

Huisman, Lars

Cate, Maxim ten

Hoogstrate, Morris

Mouthaan, Niels

Bouharrou, Mounaim

Holst, Joep van

Lanssink, Luuk

Huut, Casper van

Gibbon, Quinten

Vliet, Raff van

Overhagen, Barend van

Voorst, Joep van

Dam, Bilal van

Hassani, Houdaifa

Guikema, Wouter

Engelen, Jeffrey

Walhout, Jurre

Halvemaan, Alicia 

Aazouzi, Sami El

Nigel v Ewijk

Azaaj, Yassine

Wilde, Max de

Azaaj, Younes

Happel, Ty

Fraikin, Arlen

Kostenko, Dyshaino

Lammers, Max

Ridderbos, Julius

Dikhooff, Kyan

JO-19 MO15 en MO17

Lammers, Siep

Chaara, Faouzi

Glasbergen, Onno

Overhagen, Nijs van

Hennepe, Fabian te

Bigirimana, Karim

Verkerke, Mamush

Mehrach, Mosaab

Malah, Mohamed

Ruiten, Tijn

Simon Steenhoven

Hoogenboom, Daan

Marten vd Wetering

Luik, Hylke

Eward vd Brink

Sijrier, Bas

Zwen Neeleman

Dolman, Wessel

Joram Woonwinkel

Boer, Alex de

Naoufal Essaoui

Tiel, Bo van

Xander Kortland

Versluis, Thom

Nederveen, Ruben

Schrijvers van Zenden, Mels

Habimana, Aiman

Oosten, Jiske van

Deenen, Nikki van

Charaka, Sana

Dolman, Lieke

Tiel, Eefke van

Bah, Adama

Boutachekourt, Nouzha

Oosten, Guusje van

Aarnoudse, Annemarijn

Butter, Samantha den

Battioui, Romaissa el

Broeck, Lotte van den

Schrijvers van Zenden, Floor

Hammer, Isa

Eijk, Marte van

Derakovic, Laura

Rijneveld, Senna

Bah, Kadiatou

Kuijf, Emma

Steenbergen, Tess

Butter, Priscilla den

Hoeks, Nynke

Aarnoudse, Josefien

Brussaard, Chelsey

Verschoor, Hanna

Esterik, Cathleen van

Boutachekourt, Amber

Kramer, Alicia

Wetering, Emmelot van de

Bouwsma, Loïs

Zanden, Nora van der

Wiersma, Star

Zanden, Loïs van der

Bruinsma, Sietske

Dijk, Julia van

 


Terug
HOOFDSPONSOR SENIOREN SEL.:

OVERIGE SPONSORS:

Voetbalvereniging SV Gouda • Groenhovenpark 2 • 2803 PH GOUDA • Telefoon terrein: 0182 - 533202 • Algemene mail: info@svgouda.nl