De bal gaat weer rollen. |
In het weekend van 30 augustus gaat de bal weer rollen voor de lagere senioren en Vrouwen 1 met de bekerwedstrijden. Bij de jeugd start de onderbouw en er zijn natuurlijk diverse oefenwedstrijden gepland.
De nieuwe kleding voor de selectie en de rest van de senioren is inmiddels gereed, waardoor men het nieuwe seizoen kan starten in Stanno kleding.
De jeugd moet nog even geduld hebben, verwachting is dat half september begonnen kan worden met het uitreiken van het nieuw tenue, nadere info waar, wanneer en hoe volgt via de jeugdafdeling.
De kantine is uiteraard vanaf heden weer elke zaterdag open, echter de keuken gaat pas vanaf 07 september weer draaien.
De renovatie van de kleedkamers 1,2,3,4,5 alsmede de scheidsrechtersruimte gaat de eindfase in. De verwachting is dat er vanaf 07 september weer gebruik gemaakt kan worden van alle kleedkamers. Voor trainingen kan er tot die tijd nog geen gebruik worden gemaakt van de kleedkamers, alle spelers dienen gekleed te komen en thuis te douchen.
Voor het weekend van 30 augustus geldt dit ook voor de onderbouw jeugd, de senioren kunnen gebruik maken van de kleedkamers 6,7 8,9 en 10. Het verzoek is uiteraard om na de wedstrijd z.s.m. te douchen en de kleedkamers vrij te maken voor het volgende team.
Bestuur SV Gouda
Terug





































