Finale update: dak, kunstgrasveld, pannaveldje en bestuurskamer klaar |
Update zaterdag 3 september 2016
De bestuurskamer is na de waterschade opgeknapt en voorzien van nieuw meubilair. De computers voor de wedstrijdzaken worden in het vervolg bediend vanuit de commissiekamer op dezelfde verdieping; foto hieronder

Het pannaveldje is in gebruik....
Update zaterdag 27 augustus 2016
Het kunstgrasveld is nu helemaal gereed en sinds donderdag 25 augustus in gebruik. Het lijkt prima!

Ook het panna-veldje is gereed en klaar om gebruikt te worden.

En de bestuurskamer is bijna klaar. Nieuw plafond erin, nieuwe vloerbedekking en komende week komt er ander meubilair in, zodat zaterdag 3 september bij de eerste senioren competitieronde onze gasten weer als vanouds ontvangen kunnen worden.

Update zaterdag 20 augustus 2016
Vrijdag ging er nog 138 ton zand op ons nieuwe kunstgras, dat nu muurvast ligt. Maandag volgt er volgens onze verantwoordelijke man Willem Honkoop nog een keuring en dan vervolgens 2 dagen rubber korrels strooien. Dus zaterdag 28 augustus bij de start van de bekercompetitie van de jeugd en lagere senioren, zal veld 3 ijs en weder dienende beschikbaar zijn. Ook het Pannaveldje wacht op afwerking. Tenslotte wordt deze week de vloerbedekking in de door waterschade getroffen bestuurskamer gelegd, en wordt er ander meubilair geplaatst en dan is de SV Gouda weer helemaal klaar voor het seizoen 2016-2017!
Update 18 augustus 2016: Het nieuwe kunstgras ligt er en wordt nog afgewerkt met belijning etc.

Het lijkt wel echt gras.....
Update zaterdag 13 augustus 2016: veld 3 en het pannaveldje zijn klaar voor de finale, te weten de onderlaag en toplaag....
Dit gebeurt in de komende weken.

De bestuurskamer is ook bijna opgeknapt na de waterschade, maar het wachten is nog op de levering van de vloerbedekking
Update 26 juli 2016
Volgens schema zijn de werkzaamheden aan het kunstgrasveld 3 gestart en het gras is nu verwijderd. De wetrkzaamheden zouden binnen enkele weken afgerond kunnen zijn en zolang is het veld op de Heuvel, dat er bij aanvang van het seizoen altijd prima bijligt, een uitstekende vervanging.
Het oude kunstgras verwijderd in 200 rollen en het wachten is op het nieuwe........
Update 18 juli 2016
Ontvangen is de planning van Field turf t.a.v. het vervangen van het kunstgras veld 3 en aanleg pannaveld. De start hierin genoemd is maandag 25 juli 2016. Dit houdt in dat de selectie bij aanvang trainingen op 26 juli tot de werkzaamheden klaar zijn op het veld op de Heuvel moet trainen en daar de eerste oefenwedstrijden moet spelen. De jeugd zal geen last hebben van deze planning, daar deze pas half augustus op zijn vroegst gaan trainen. Mocht dit anders zijn, dan zullen ook zij op de Heuvel moeten trainen, e.e.a. in overleg met de seniorenafdeling.
De planning geeft aan dat vanaf 15 augustus het kunstgrasveld gereed moet zijn. Week 34 daarna houdt men aan als onvoorzien, mocht er door weersomstandigheden kinken in de bekende kabel komen.
Willem Honkoop begeleidt de aanleg en heeft overleg met de aannemer en is leidend in deze.
Ik wens iedereen een prettige vakantie en hoop een ieder weer te zien voor aanvang nieuwe seizoen.
NB: De bestuurskamer alsmede herentoilet zullen 1/2e week augustus worden gerenoveerd, de bestuurskamer blijft daarom voorlopig gesloten, toilet is gewoon te gebruiken.
Groeten,
Jan Heuvelman
Veld 1 is "in principe" vanaf 27 augustus beschikbaar om op te spelen, veld 2 vanaf 20 augustus en de Heuvel vanaf 26 juli 2016.
Update 4 juli 2016
De verwachting is dat er aanstaande maandag 11 juli aan het nieuwe kunstgras op veld 3 begonnen wordt, maar dit is afhankelijk van het weer en andere externe factoren.

Woensdag 29 juni 2016: het dak ligt er weer op en binnen is het inmiddels droog.Morgen worden de goten en boeiborden aangebracht. Daarna start het opknappen binnen en is het wachten op de vervanging van het kunstgrasveld
Update 27 juni 2016
In de afgelopen week is er gestart met de renovatie van het dak van de kantine. Daar er op maandag 20 juni slecht weer was voorspeld, Is er besloten om pas dinsdag te starten met het verwijderen van de dakbedekking. Na verwijderen is gebleken dat de daklatten eveneens verwijderd moesten worden i.v.m. restanten vezels en rotte delen.
Op woensdag 22 juni om 16.00 uur is er een inspectie geweest vanuit de overheid, waarna ons pand is vrijgegeven en schoon verklaard t.a.v. asbest.
Daar er onweer etc. werd verwacht is er met man en macht getracht het dak af te dekken met dekzeilen etc., echter het noodweer dat woensdagnacht over Gouda trok heeft ervoor gezorgd dat er toch waterschade is ontstaan.
Op donderdag 23 juni is er gestart met het aanbrengen van nieuwe latten en golfplaten waarna op vrijdagmiddag het dak weer dicht was, de afwerking van boeidelen en goten zal vanaf heden plaats vinden.
Inmiddels is via waterzuigers en lichte schoonmaak al het zichtbare water binnen weer verdwenen; momenteel staan er echter nog 2 stuks grote drogers te draaien om al het vocht uit het pand te krijgen. Zoals we nu kunnen zien is er schade in de bestuurskamer en in het herentoilet, in beide gevallen het plafond en in de bestuurskamer ook de vloerbedekking.
Het Bestuur heeft besloten om zowel het plafond in het toilet als in de bestuurskamer in zijn geheel te vervangen en tevens nieuwe vloerbedekking aan te schaffen.
Een en ander houdt in dat er tot nader order geen gebruik gemaakt kan worden van de kantine alsmede de bestuurskamer, zodra meer bekend is t.a.v. planning zullen wij een ieder informeren.
Als laatste is het zo dat in de 1e of 2e week van juli het kunstgras van veld 3 zal worden vervangen en de werkzaamheden voor het pannaveld gaan beginnen.
Namens het Bestuur,
J. Heuvelman
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Update 23 juli 2016: na drie dagen asbestverwijderen, is vandaag gestart met het plaatsen van de dakplaten. Met dank aan het noodweer gisteravond en vanmorgen, heeft dat tot de nodige lekkage geleid omdat er geen dakplaten meer op het dak lagen. Er moet straks dus wel flink gedweild worden
Update 21 juni 2016: de verbouwing is op tijd gestart met het verwijderen van het asbestdak.
Op de foto in het midden de namens SV Gouda gedelegeerd deskundig toezichthouder asbestsloop?
Dak kantine
Na veel overleg met de Gemeente Gouda en heel veel geduld is het eindelijk zover, het dak van de kantine van SV Gouda zal medio juni in zijn geheel worden vervangen. Zoals reeds eerder aangegeven in de ALV is het dak in zeer slechte conditie en bestaat voor een groot gedeelte uit grijs asbest, iets wat bij de bouw van het clubhuis in de jaren '80 nog heel veel toegepast werd.
Na in 2012 de dakbedekking van de kleedkamers en de tribune te hebben gerenoveerd is het Bestuur nu tot een akkoord gekomen met de Gemeente Gouda en Sportpunt Gouda omtrent de renovatie van de daken van de kantine.
De werkzaamheden zullen aanvangen in week 25-2016 waarbij als eerste het Groenhovenpark gedeeltelijk zal worden afgesloten en het oude dak zal worden verwijderd Direct hierna zal het nieuwe dak inclusief goten, afvoeren en boeidelen worden gemonteerd.
De werkzaamheden zullen worden verricht door de firma's Asbest assist en ALU- Goot.
Mede dankzij de Gemeente Gouda en Sportpunt Gouda is het Bestuur erin geslaagd om de kosten laag te houden en is de te verwachten overlast beperkt.
Nieuw kunstgras en een pannaveldje
In de periode na de plaatsing van de daken zal tevens een nieuw kunstgrasveld worden geplaatst in plaats van het huidige kunstgras ( veld 3) welke aanzienlijk is versleten en verouderd. Tevens zal voor de jeugd in de nabijheid van veld 1 een pannaveldje worden aangelegd, waarbij gebruik zal worden gemaakt van delen van het "oude" kunstgrasveld.
Bestuur SV Gouda
Hier komt het pannaveldje van 5 x 11 meter, net naast de ballenvanger op veld 1, kantinekant
Terug





































