Gele en rode kaarten - gewijzigde manier van innen boetebedragen bij de senioren |
Geacht leden,
Clubregels geven aan dat een speler/speelster zelf zijn/haar boete(s) zal voldoen, met uitzondering van de eerste gele kaart, welke de club voor zijn rekening zal nemen. De boetes werden tot nu toe steeds per kwartaal en per brief bij de speler/speelster aangekondigd, maar omdat die periode redelijk lang is (zeker als daar nog een zomervakantie tussen zit) hebben we gemeend het iets anders te gaan doen. We zullen de seniorencommissies maandelijks gaan informeren over de boetes en zij zullen deze boetes bij jullie bekend maken (rechtstreeks dan wel via de aanvoerder van het team). Er is dan de mogelijkheid om de boete(s) cash te betalen bij hen (je ontvangt dan een kwitantie), maar uiteraard kan ook op rekening van de club betaald worden (Rabobank 1700 23 397 t.n.v. SV Gouda Contributie). Er zal bij het bekendmaken van de boete(s) ook een uiterste betaaldatum worden aangegeven. Is er op die datum nog niet betaald zal de betreffende commissie de spelerspas uit de map halen en mag er niet meer worden getraind en gespeeld, analoog aan de huidige situatie.
De commissie krijgt uiteraard ook alle info over de betreffende kaart(en) zoals speeldatum, tegenstander, omschrijving van het vergrijp etc.
Vooralsnog starten we met bovenstaande manier van innen als proef, maar wanneer dit goed loopt zullen we de proef de rest van het seizoen continueren.
Deze eerste keer zal de periode van de boetes ruim twee maanden beslaan, namelijk de eerste speelweekeinden eind augustus en de maanden september en oktober. In een enkel geval kan het trouwens zijn dat het wat langer duurt voordat de KNVB uitspraak doet, in zulke gevallen kan het zijn dat een boete pas een maand later naar voren komt.
Voor de boetes bij jeugdspelers zal het zo zijn dat de ouders een brief ontvangen omtrent de boete(s) en het verzoek tot betaling ervan, net als nu al het geval is, daar wijzigt dus niets.
Alvast dank voor de medewerking, het bestuur.
Terug





































