Goede zaterdag 17/12 voor meeste teams

[GROUP_IMAGE]

 

De inhaaldag en bekerdag, was een goede voor meeste de teams van de SV Gouda. Alleen de Veteranen en Gouda JO17-3 verloren, maar dat was tegen sterke ongeslagen teams. Alleen Gouda JO19-2 had een lichte uitglijder, want verloor met 1-0 van het nog puntloze Spirit JO19-3. Het doelsaldo van 6-10 na 5 wedstrijden spreekt boekdelen, vooral omdat daar er een 1-6 nederlaag tussen zit. Achterin zit het meestal wel snor, maar het scorend vermogen is te laag. Maar deze vriendenploeg speelt voor het eerst samen en ook hier zal de aanhouder wel gaan winnen, want er zitten genoeg goede spelers tussen.

 

Beker

De beide teams die moesten bekeren deden dat prima. Gouda JO11-2 knikkerde Nieuwerkerk JO11-8 met een duidelijke 5-1 uit de beker. Gouda 3 won verdiend bij Rohda '76 2 met 0-3 en zit nu bij de laatste 24 teams in de koker. Doelpunten van Hishee Berhane, snel in de 1e helft en 2 van Laurens Borg in de slotfase. Gouda 7 speelt de volgende bekerwedstrijd op zaterdag 14 januari 2017.

 

Gouda JO15-1 won met 6-3

 

Competitie

Gouda JO15-1 versloeg in Boskoop Floreant JO15-1 met 6-3. Gouda steeg naar de 2e plek op doelsaldo met 12 uit 6.

Gouda JO15-4 won, net als meer teams, met 5-1 van het hoger geplaatste Voorschoten "97 JO15-10 en heeft nu 9 uit 7.

Gouda JO11-5 won duidelijk van Groeneweg JO11-8 met 5-1 en staat nu 4e met 10 uit 6.

Gouda JO17-1 won met 4-3 uit bij het laaggenoteerde Alphen JO17-1 en staat nu 5e met 12 uit 6 en maar 1 verliespunt achter de koploper.

Gouda MO19-1 deed mee aan de 5-1 rage door zo ruim te winnen van het (nog steeds) hoger genoteerde DSVP MO19-1, een prima prestatie. De Pijnackersen hebben nu 9 uit 5 en Gouda 8 uit 6.

 

Bij Gouda 6 tegen Bodegraven 2 kwamen de Bodegravers uiteindelijk, voor de tweede maal, niet opdagen. De mannen van het zesde hebben toen een lekker trainingspotje gespeeld over een half tweede veld.

 

Ouders/Kinderen

Tussen de ochtend en middagwedstrijden door speelden diverse teams (C, D, E, F, Voetbalschool), voor zover ze geen competitie moesten spelen, tegen hun ouders. Heel gezellig, al win je zo zelden een kopduel. Een met dank aan Jeanine leuk uitgepakt initiatief.

 

Voetbal tegen ouders met warme chocolade & oliebollen

 

Nog op het programma zaalvoetbal in de Mammoet (29 december 2016: jeugd van 10.00 tot 18.00 uur en senioren vanaf 19.00 uur) en nieuwjaarswedstrijden op 7 januari 2017. Tot 12 uur jeugdwedstrijden en daarna senioren en de nieuwjaarreceptie. Sommige teams moeten alweer 14 januari 2017 spelen en de A-categorie vanaf 28 januari .


Terug
HOOFDSPONSOR SENIOREN SEL.:

OVERIGE SPONSORS:

Voetbalvereniging SV Gouda • Groenhovenpark 2 • 2803 PH GOUDA • Telefoon terrein: 0182 - 533202 • Algemene mail: info@svgouda.nl