Notulen van de BALV van 28 oktober 2015 |
Notulen van de Buitengewone Algemene Ledenvergadering op woensdag 28 oktober 2015, gehouden in de kantine.
Aanwezige bestuursleden: Jan Heuvelman, voorzitter
Henk van Bruggen
Michael Blonk
Gerrit Schinkel
Peter Westerhout, secretaris [notulist]
Stemcommissie: Helma Hoogendoorn
Janine Wiersma
Tijn Meister
Paul Helmond
Punt 1: Opening: om 18.30 uur werd de vergadering door de voorzitter geopend. De voorzitter gaf een korte toelichting op de stemprocedure over het voorstel van het bestuur om met ingang van het seizoen 2016-2017 het prestatieve voetbal op de zondag te beëindigen. Hierna werd het stembureau geopend en konden de leden hun stem uitbrengen.
Punt 2: Mededelingen: de heren De Bruijn en Loof tekenden protest aan tegen het in stemming brengen van het voorstel van het bestuur.
Punt 3: Om 21.00 uur werd het stembureau gesloten en begon het tellen van de uitgebrachte stemmen door de 4-tallige stemmingscommissie. De uitgebrachte stemmen zijn tweemaal in wisselende samenstelling geteld onder toezicht van de secretaris van de vereniging. Rond 21.30 was het tellen van de stemmen afgerond.
Er bleken 194 leden hun stem te hebben uitgebracht, waarvan velen met een machtiging. Een senior lid telde voor 2 en een jeugdlid voor 1 stem. De uitslag van de stemming was 207 stemmen voor en 137 stemmen tegen, waarmee het voorstel van het bestuur werd aangenomen.
De bescheiden van de stemming worden gedurende 3 maanden bewaard en daarna vernietigd.
Punt 4: Om 21.35 werd de vergadering door de voorzitter gesloten.
Terug





































