Oud lid Tinus Hogendoorn overleden

[GROUP_IMAGE]

 

 

Oud lid Henk Hogendoorn heeft ons laten weten dat afgelopen nacht zijn broer Tinus (Martinus) Hogendoorn is overleden. Hij is 78 jaar geworden.
 
 
Tinus heeft heel veel jaren met de SV Gouda doorgebracht. Aanvankelijk als voetballer in de lagere teams, bekend van zijn speciale dribbels en zijn doelpunten en later als bezoeker van de Dinsdagclub en op de wedstrijddagen, waar hij vaak met zijn voetbalvriend Joop Joziasse aan de bar te vinden was. Ook heeft hij 7 jaar bij onze biljartclub meegespeeld.
Het leven van Tinus is bepaald niet altijd even makkelijk geweest en uiteindelijk moest hij permanent gaan wonen in de gesloten afdeling van verpleeghuis De Savelberg en vanaf die tijd is hij natuurlijk niet meer op het Gouda-veld te zien geweest. Op de foto hierboven zit Tinus in het midden tussen nog meer leden van de Dinsdagclub, inmiddels ook allen overleden.
 
Tinus wordt in stilte begraven.
 
We wensen de familie sterkte  en moge Tinus rusten in vrede,
 
 
Het bestuur
 
 

Terug
HOOFDSPONSOR SENIOREN SEL.:

OVERIGE SPONSORS:

Voetbalvereniging SV Gouda • Groenhovenpark 2 • 2803 PH GOUDA • Telefoon terrein: 0182 - 533202 • Algemene mail: info@svgouda.nl