Selectie kan alleen maar trainen en verder zeer wisselende resultaten |
Senioren 12 februari 2022
Gouda 1 zou oefenen tegen vierdeklasser Roodenburg, maar helaas zegde de Leidse tegenstander af. Resteerde niets anders voor de selectie dan trainen.

In de derde klasse A stonden er drie inhaalwedstrijden op het programma, maar één daarvan werd alweer uitgesteld, te weten Alphia - Lugdunum. De andere wedstrijden waren Sporting Leiden - CVC Reeuwijk 1-2 en Aarlanderveen - VVSB 1-2. De eerste uitslag was gunstig voor Gouda onderin de ranglijst, de tweede juist niet. Maar al met al bleef Gouda staan op de 11e plaats, aan het eind van de rit de eerste plek die direkte handhaving betekent. Bijna alle ploegen hebben nu 9 wedstrijden gespeeld, vier ploegen 8, dus er zijn nog 2 wedstrijden in te halen.
Volgende week hervat Gouda de competitie met Gouda - Lugdunum, aanvang 14.30 uur.
Overige uitslagen senioren

- Gouda 3 - Be Fair 4 3-1. Belangrijke zege voor het derde onderin op het gelijkstaande Be Fair 4. Gouda 3 staat nu 8e met 12 uit 10. Volgende week om 12.15 uur thuis tegen de nummer laatst ARC 12, dat wel een paar potjes achterloopt (4 uit 7).
- Gouda 4 had rust en speelt volgende week om 13.30 uur thuis tegen koploper CVC Reeuwijk 4. Bij winst blijft Gouda 4 bovenin meedoen, bij verlies resteert de middenmoot.
- Schoonhoven 5 - Gouda 5 3-1. Regelmatige nederlaag tegen de koploper. Het vijfde staat onderaan, maar met uitzicht op beter. Zoals volgende week als het thuisspeelt tegen het dichtbij staande Spirit 8 om 14.15 uur.

- Gouda 6 - ARC 15 4-3. Zwaarbevochten zege voor een beter zesde. ARC 15 bleek veel beter dan de plek op de ranglijst zou doen vermoeden. Bovenin was het haasje over. Koploper Rohda '76 7 speelde gelijk en zo nam het zesde de eerste plaats weer over, met 1 punt meer, wel met een wedstrijd minder gespeeld. Vooralsnog gaat het om de titel tussen deze twee ploegen.
- WDS 5 - Gouda 7 4-0. Ook het zevende vertoeft onderin en verloor duidelijk van een ploeg die in verliespunten ongeveer gelijk stopnd. Maar ja, WDS uit, altijd lastig?
- Alphia 10 - Gouda 8 8-0. De koploper bleek duidelijk een maatje te groot.

- Gouda 9 - SVS 8 5-1. Het negende kruipt omhoog en staat nu derde op 2 punten van de koploper.
- De Jodan Boys 35+ 1 - Gouda 35+ 1 4-0. De nummer 3 uit Oostrwei was weer eens te sterk voor onze Veteranen, die 8e blijven.
- Moordrecht JO19-1 - Gouda JO19-1 0-4. Thuis verloor een sterker Gouda op wonderbaarlijke wijze toch met 2-3 van Moordrecht door een paar counters en missers op een kletsnat kunstgrasveld. Dit keer een prima revanche, waarbij Moordrecht nu wel kansloos was in de score. Gouda klom met stip van plaats 8 naar 6. volgende week thuis tegen VEP, dat 6 punten minder heeft.
- SPV '81 VR1 - Gouda VR1 1-2
Nette zege van onze vrouwen, die vaak pproblemen hadden in de jeugd met de energie en het fysieke spel van de Polsbroekenaren, maar nu wel aan het langste eind trokken.
Gouda klom naar de 4e plaats, nog wel op eerbiedige afstabnd van de twee koplopers. Nu bovenaan Haastrecht dat door winst het gelijkspelende Stolwijk passeerde. Volgende week speelt Gouda om 14.30 uur uit bij Zevenhoven VR2, dat vreemd genoeg pas 4x speelde, daar waar de andere teams al 8, 9 of 10 wedstrijden gespeeld hebben. Wat verliespuntebn betreft staan de Zevenhovensen, die een eerste team op hetzelfde niveau hebben dat wel al 11 keer speelde, bovenaan.
Jeugd
Bij de jeugd soms grote uitslagen, maar zeker goede resultaten. Wat betreft de eerste teams wonnen ze, naast de zege van JO19-1, bijna allen. Alleen Gouda JO17-1 verloor met 4-2 bij Haastrecht.
Gouda JO15-1 won met 2-1 van De Jodan Boys JO15-2, Gouda JO13-1 won met 4-1 van Haastrecht JO13-1, Gouda JO12-1 won de derby van ONA JO12-1 met 4-2 en Gouda JO11-1 won met 5-0 van De Jodan Boys`JO11-2. Van de jongere teams worden geen uitslagen gepubliceerd. Voorwaar niet slecht!

Gouda JO19-2 verloor met 1-6 van Esto JO19-2
Terug





































