Soepele ALV met mooie toekomstperspectieven

[GROUP_IMAGE]

 

Dinsdag 15 november 2016: impressie van de najaars ALV met 20 aanwezigen

 

 

De najaars ALV kende een soepel en ontspannen verloop. Afgezegd hadden de zieken Ton Blonk en Ed Hulscher, die kennelijk zaterdag een koutje gevat hadden in het toen gure Hazerswoude. Aanwezig ook de ereleden Ben de Bruin en Willem Honkoop. Voorzitter Jan Heuvelman opende om 20.05 uur de vergadering en meldde dat er geen stukken binnengekomen waren, noch had het bestuur mededelingen.

 

De notulen van de ALV van 2 juni 2016 werden ongewijzigd vastgesteld en goedgekeurd. De begroting van het seizoen 2016 - 2017 werd al in mei vastgesteld en na overleg met de afdelingen over een paar kleine puntjes definitief vastgesteld.

 

Vervolgens kreeg secretaris Peter Westerhout op punt 5 het woord over jaarverslagen (secretaris, commissies, ledenadministratie) . Hij zal de betreffende stukken bij de notulen voegen. Hij vertelt dat er een nieuwe ledenadministratie is (extern; oud KNVB-medewerker), er is een nieuwe kledingsponsor, het kunstgras is vervangen, Ed Hulscher is namens het bestuur hoofd technische zaken en er heeft een aanscherping van het boetebeleid plaatsgevonden.

 

Punt 6 betreft het financieel verslag van de penningmeester en vaststelling van de jaarrekening 2015 - 2016. Dat jaar heeft een "plus" opgeleverd, vooral doordat de uitgaven aanzienlijk lager zijn geworden dan begroot, mede omdat alle afdelingen zich keurig aan de vastgestelde bedragen hebben gehouden. Ben de Bruin had enkele soms verhelderende vragen en opmerkingen, maar kon zich uiteindelijk goed vinden in de cijfers, zeker na het prima verslag van de Kascontrolecommissie (Lisa den Heij en Kees Wervers, beiden werkzaam in de financiele sector). Uiteindelijk kon een ieder zich in de opzet van penningmeester Henk van Bruggen vinden.

 

De voorzitter meldde over punt 8 dat het de bedoeling is dat in de toekomst de jubilarissen op de nieuwjaarsreceptie gehuldigd worden. Door het gebruiken van de vrijwilligersbijdrage naar de diverse afdelingen, is de grote vrijwilligersavond vervallen, waar eerder de jubilarissen gehuldigd werden. Nu doet zich het unieke feit voor dat er aanstaande januari geen jubilarissen zijn, ondanks een 700 leden. Maar in januari 2018 is in ieder geval 1 lid jubilaris.

 

Onder punt 9 valt de bestuursverkiezing en in dit geval was de penningsmeester aan de beurt omdat zijn termijn afliep. Er waren geen tegenkandidaten ingediend en Henk van Bruggen (met gade Carola!) had zich weer verkiesbaar gesteld. Na schriftelijke stemming werd hij unaniem en onder applaus herkozen.

 

Tijdens de schriftelijke stemming wordt de toekomstige webshop, zoals geplaatst wordt op onze website op de TV geshowd. Het wachten is nog op het groene licht van onze bank, in verband met Ideal en Paypall. Dit wordt op korte termijn verwacht. Dan wordt er even proefgedraaid en daarna kan de webshop openbaar worden. De betaalde bestellingen kunnen uiteindelijk in het Jeugdchalet afgehaald worden. Dus binnenkort in werking, nog voor Sinterklaas! De voorzitter meldt nog dat wat kleding betreft overgestapt is van Verzijl (inmiddels helemaal gestopt) naar Venneker Sports.

 

De voorzitter geeft een resumé over alle aanpassingen aan de accomodatie deze zomer, zoals u dat eerder op de website hebt kunnen volgen,. Daarnaast ontvouwde de voorzitter vele toekomstplannen, zoals met betrekking tot de inrichting van het clubgebouw. Er komen nieuwe (kunststof) kozijnen aan de zonkant, het door waterschade aangetaste plafond wordt voorzien van witte platen, de donkere bakken met licht worden verwijderd, er komen vele hanglampen met zachter licht, er komen meer wanddecoraties, zoals een Hall of Fame, naast de zes nieuwe collages die recent al aan de achterwand opgehangen zijn en er komt een veel grotere TV. De kantine moet frisser worden en meer voetbal gaan uitstralen. De nieuwe dartborden worden opgehangen in de biljartzaal. Gedacht wordt ook nog aan een speeltuintje voor de allerkleinsten, te betalen van de vrijwilligersbijdragen.

 

Verder wordt er onderzoek gedaan naar de mogelijkheid om op de plek waar nu de kassa staat een extra kleedkamer aan te bouwen. De SV Gouda groeit gestaag, zeker bij de jeugd en daarom zou extra kleedruimte zeer van belang zijn. Dit is nog in een beginstadium. Ook is in het Groenhoven-overleg door de SV Gouda neergelegd het veld op de Heuvel in te wisselen voor kunstgras op veld 2 en verlichting op het hoofdveld. Deze wens is aldus geparkeerd. Ben de Bruin merkt op dat er onder het nieuwe college van B&W een andere wind waait en dat ziet er wat beter uit voor de Goudse sport.

 

Aanstaande zaterdag vindt een eerste bijeenkomst plaats van een mogelijke sponsorcommissie. Aanwezig zijn Nico Borst van "Care for Kids", Jan Heuvelman, Wilco Boere en zes leden die gereageerd hebben op de oproep om zich te melden voor sponsoractiviteiten.  er gaat meer gedaan worden voor de sponsoren.

 

Er zijn geen vragen voor de rondvraag, alles is al besproken. Onder dankzegging sluit de voorzitter de vergadering om 21.41 uur.

 

NB: later wordt op deze site het verslag van de secretaris over deze ALV gepubliceerd. Dit is slechts een korte impressie, want er is nog veel meer besproken!

 

 

 

 


Terug
HOOFDSPONSOR SENIOREN SEL.:

OVERIGE SPONSORS:

Voetbalvereniging SV Gouda • Groenhovenpark 2 • 2803 PH GOUDA • Telefoon terrein: 0182 - 533202 • Algemene mail: info@svgouda.nl