Aangepaste trainingen bij de pupillen |
Sommige trainingen zijn de komende weken wat anders ingevuld, of vervallen geheel a.g.v. onderlinge wedstrijden en het schoolvoetbal. Hieronder een kort overzicht van de diverse wijzigingen:
Om 16.00uur: Onderlinge F wedstrijd voor spelers die volgend jaar nog F zijn.
De wedstrijd is gericht op de samenstelling van de F1 en F2 voor komend seizoen (aantal 1ejr cq vbs spelers zijn niet uitgenodigd).
Gevolg voor de training: 2e jrs F, 1e jrs F die niet meespelen en 1e jrs E spelers trainen gewoon om 16.00 uur.
Om 17.00 uur is er de reguliere 2e jrs E training. D training blijft onveranderd.
Om 15.45uur: twee onderlinge E wedstrijden voor de 2e jrs F spelers en de 1e jrs E spelers.
Om 17.00uur: onderlinge D wedstrijd voor 2e jrs E en 1e jrs D.
Om 18.15uur: onderlinge D wedstrijd voor 2e jrs E en 1e jrs D.
Gevolg voor de training: vbs en 1e jrs F trainen gewoon om 14.45uur.
2ejrs D spelers uit de D3 en de D4 trainen voor 1x om 18.00 uur met de 2e jrs D1/D2 spelers mee.
Woensdag 1 april: schoolvoetbal vanaf 13.00 uur.
Geen training. Ook niet na 17.00uur.
Voor de 2e jrs D spelers zijn we bezig met een oefenwedstrijd met 1ejrs C spelers. Daar komt nog informatie over. Dit gaat dus vanaf 17.00 uur plaatsvinden.
Woensdag 8 april: schoolvoetbal vanaf 13.00uur.
Geen training. Ook niet na 17.00uur.
Voor de 2e jrs D spelers zijn we bezig met een oefenwedstrijd met 1e jrs C spelers. Daar komt nog informatie over. Dit gaat dus vanaf 17.00 uur plaatsvinden.
Terug